Marka

2010 yılında kurulan Bey Home Decor, kısa sürede yaptığı başarılı işlerle aydınlatma ve dekor sektörlerinde önemli bir noktaya gelmiştir. 2011 yılından itibaren ürünlerinin satışını e-ticaret üzerinden gerçekleştiren Bey Home Decor bu alanda Türkiye’de öncü konumdadır. E-ticaret sayesinde yıllardır Türkiye’nin her yerine ulaşabilme özgürlüğüyle büyümesini hızlandırmıştır.

Bey Home Decor başta avize, sarkıt, aplik, lambader, masa lambası ve spot olmak üzere aydınlatma alanında üretim yapmaktadır. Standart ürünlerinin dışında otel, mağaza, alışveriş merkezi, ofis, rezidans, hastane ve diğer yapılar için hazır veya proje ihtiyacı doğrultusunda aydınlatma ürünleri tasarımı ve üretimi de yapmaktadır.

Bey Home Decor’un başarısının arkasında, müşteri odaklı ve aydınlatma ürünlerinin ulaşılabilir olmasını esas alan üretim anlayışı vardır. Bu anlayışı sayesinde kısa sayılabilecek bir zaman içerisinde aydınlatmanın dünyadaki merkezi sayılan İtalya ile birlikte 15’ten fazla Avrupa ülkesine ürünlerini ihraç etmeye başlamıştır. Tamamen Türkiye’de üretilen ve tasarlanan Bey Home Decor markalı aydınlatma ürünleri Avrupa’nın birçok şehrinde mekanları aydınlatmaktadır.

Mekanların kaderini belirleyen tasarım unsurunun aydınlatma olduğuna inanan bir tasarım ekibini bünyesinde barından Bey Home Decor, doğru aydınlatma ürünleriyle mekanlara hayat vermeye devam ediyor.

Bey Home Decor, İstanbul Beyoğlu’nda yer alan 750 m2 atölyesinde üretimini sürdürmekte ve ürünlerini her zaman için müşteri memnuniyeti ve güven ilkelerini temel alarak sunmaktadır.